Kaliteli Hizmet

 

 

1990 yılında faaliyete geçen firmamız değişen ve gelişen rekabet ortamı içerisinde kendisini her zaman yenilikçi tutmayı ilke edinmiştir. Günümüze kadar olan süreçte, sektöründe kurumsallaşma ve markalaşma yolunda emin adımlar atmış, müşterisi için her zaman dürüst ve güvenilir hizmet anlayışını korumuştur.

Üreticisiyle, tedarikçisiyle ve çalışanıyla bütünleşmiş, şeffaf bir yönetim anlayışıyla, en doğru ürünü, en uygun fiyatla müşterisine sunan bir marka olarak bilinmek, kurulduğu günden bu yana Bir Çatı - Emir Ticaret için birincil hedef olmuştur.

Türkiye’nin önde gelen markalarını bünyesinde bulunduran, geniş ürün yelpazesi ile her türlü talebe cevap verebilecek nitelikte olan firmamız, uzun süreli müşteri ilişkileri ve memnuniyeti ile her zaman çözüm noktası olmayı amaçlamıştır.

“Doğru adres, güvenilir satıcı…” sloganıyla, sektöründeki güvenilirliğini ve uygun hizmet anlayışını devam ettirerek Bir Çatı markasını daha ileri götürmek ve paydaşlarımıza her zaman uygun hizmet vermek arzusu ve çabasındayız.

Alivre Bilişim

Tüm Hakları Saklıdır © 2011 - Bir Çatı Sistemleri