Hakkımızda

 

   Bir Çatı Olarak 1990 yılından bugüne çatı işleri, çatı tadilat işleri, çatı sistemleri, çatı Kaplama, çatı yalıtımı, çatı aktarma ve her nevi çatı işleri uzman kadromuz tarafından titizlikle yapılmaktadır, çatı işleri ve çatı tadilat işleriniz için ücretsiz keşif yaptırabilirsiniz.

   Çatı işlerinde kullanılan malzeme kalitesi kadar uygulanacak yüzeye uygun seçilmiş çatı malzemeleri kullanılmalıdır, çatı işleri yapılmadan önce doğru ürün seçimi ile birlikte doğru uygulama esasları göz önünde bulundurulmalıdır.

   Çatı işleri ile birlikte eğer çatıda çatı ısı izolasyonu yapılmamış ise çatıda yapılacak çatı işi ile birlikte hem çatı ısı izolasyonu hem de çatı su izolasyonu birlikte yapılmalıdır. Daha önce çatı tadilatı yapılırken eksik ve yanlış yapılmış mahya kısımları gerekiyorsa düzeltilmeli ya da yeniden yapılmalıdır, çatı işi yapılırken en çok çıkan sorunlardan biriside daha önce yapılmış hatalı çatı uygulamasından dolayı çatıdaki su izolasyonu ve çatı ısı izolasyonu yani çatı yalıtımı tam sağlanmadığından, dolayı çatıda oluşan ve çatı iskeletindeki çürüyen kısımlar yenileri ile değiştirilmelidir.

   Bir Çatı bünyesindeki Emir Yapı mağazamızdan Tüm inşaat malzemeleri, dış cephe uygulamaları, boya badana ve tüm nalbur malzemelerini uygun fiyatlara temin edebilir ve tüm bu konularda uygulama isteyebilirsiniz.

 

Alivre Bilişim

Tüm Hakları Saklıdır © 2011 - Bir Çatı Sistemleri